Programiści, a marketing.

Dlaczego oferujemy także usługi programistyczne i graficzne?

Programiści, a marketing.

« Wróć do listy artykułów

Programiści to obecnie jedna z najbardziej docenianych grup zawodowych – nic w tym dziwnego!

Strona internetowa to absolutny must have w każdej branży, coraz więcej firm inwestuje też w inne rozwiązania, takie jak aplikacje czy gry. Teraz już nie wystarczy mieć stronę – trzeba też zadbać o jej rozwój i dopasowanie do wciąż zmieniajacych się wymagań. Mamy tu na myśli zarówno wymagania podyktowane zmianą wymogów technicznych jak i takie wynikające z marketingowych działań firmy.

Zaprojektowany sukces

Strona www musi być zaprojektowana w ten sposób, by przyciągać użytkowników oraz zachęcać ich do wykonania jakiejś czynności (mierzalnej lub nie). Taki też jest cel każdej kampanii reklamowej – dzięki wykwalifikowanym programistom strona internetowa współgra z działaniami marketingowymi i co najważniejsze pozwala je śledzić.

Dodatkowe wsparcie grafików pozwala także na realizację testów optymalizacyjnych. Taka synergia przekłada się na większą efektywność reklamy. 

Rezultaty

Kolejnym krokiem, bez którego nie możemy mówić o sukcesie marketingowym, jest mierzenie efektów. Dobrze skonfigurowana strona nie tylko mierzy ruch przychodzący, ale również daje nam wiedzę na temat jego jakości – czy użytkownicy zostają na naszej stronie na dłużej, jakie czynności wykonują, z jakich regionów geograficzych pochodzą.

Kiedy znamy efekty naszej pracy możemy przystąpić do dalszych działań – poprawić skuteczność strony, zmodyfikować wcześniejsze założenia lub udoskonalać ją w inny sposób. Pamiętajmy, że trendy w projektowaniu witryn nieustannie się zmieniają – mając programistów na pokładzie jesteśmy gotowi na wszelkie zmiany!

Rozpocznij współpracę

Aby rozpocząć współpracę wypełnij formularz: FORMULARZ WYCENY