ANALITYKA REKLAMY INTERNETOWEJ

Facebook * Google AdWords * Google Analytics
 

Seria kursów zaawansowanych to gruntowa wiedza dla osób, które chcą zajmować się marketingiem internetowym w swojej firmie.

Zdobędziesz wiedzę i umiejętności potrzebne do rozpoczęcia, prowadzenia i optymalizowania kampani i będziesz mógł samodzielnie wdrażać w życie swoją strategię reklamową.

Udostępniamy Ci 3 kursy. Sam zdecyduj, z jakiego obszaru chcesz się szkolić lub skonsultuj się w tej sprawie z nami. Szkolenia przeprowadzamy w siedziebie naszej firmy w Łodzi, lub bezpośrednio w biurach Klientów.

Facebook

Facebook pozwala na precyzyjne kierowanie reklam, a dobrze zaplanowana kampania umożliwia obniżenie kosztów prowadzenia reklamy do minimum. Chcesz poznać olbrzymie możliwości, jakie daje Ci reklamowanie w social media? To szkolenie jest dla Ciebie.

w dol

Adwords

W szkoleniu Google AdWords – szkolenie zaawansowane dowiesz się jak badać skuteczność kampanii oraz na jakie ustawienia zwrócić uwagę. Czym jest CTR, jakie słowa wykluczyć, kiedy stosować ulepszone CPC? Jeżeli korzystasz z systemu AdWords bądź dopiero planujesz reklamę w Internecie, to szkolenie jest dla Ciebie!

w dol

Analytics

Każda kampania reklamowa, by była skuteczna, musi być kontrolowana. Google Analytics jest bezpłatnym narzędziem do analizowania danych stron internetowych. By jednak móc w pełni wykorzystać jego możliwości, potrzebujesz odpowiedniej wiedzy i umiejętności.

w dol

KONTAKT

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie naszych szkoleń zapraszamy do kontaktu.


Biuro SkutecznaStrona.edu.pl

emial: bok@skutecznastrona.edu.pl

tel. 42 236 53 64

 

EWITRYNA Kędzierski, Szafraniec Sp.j.

Plac Zwycięstwa 2, 90-312 Łódź

NIP: PL 728-270-77-82

KRS: 0000315772

partners
ewitryna
Miejsce wyświetlenia mapy